Майор (2013)Выпускной (2015)Лифт / Elevator (2011)Сказки мачехи (2015)

Хороше кіно онлайн

Ласкаво просимо в онлайн кінотеатр kinooboz.com. На нашому сайті можна безкоштовно подивитися кращі фільми і улюблені серіали. Ми уважно стежимо за якістю представлених для перегляду фільмів, тому новинки кінопрокату у нас з'являються не зразу. Зате якість відеоматеріалів не залишить у Вас негативних вражень і дозволить отримати задоволення від якісної версії довгоочікуваного фільму. Не забувайте залишати свої коментарі і ставити оцінки кінострічкам, які сподобалися. Приємного перегляду!

Сайт віршів збирає поетів усіх поколінь

Дата: 2-09-2018, 13:44 Відгуків: 0 Переглядів: 308 Категорія: Статті і нариси

Якщо ще кілька століть вітчизняні та зарубіжні класики поезії спілкувалися з публікою завдяки виходу чергової книги, то сьогодні цей процес набагато простіший. Стати відомим на всю країну і не тільки, подарувати людям свою поезію можна онлайн. Не треба володіти чималою сумою коштів, які необхідні на видачу збірки. Цей процес набагато полегшив розвиток інформаційного простору. Одним із сучасних поетів, який обрав у якості платформи для представлення своїх віршів Інтернет-мережу, є Олександр Високий. Сьогодні його сайт віршів – це місце, яке об’єднало професіоналів і любителів римованих рядків.

сайт віршів

Сучасний поет створює поезію про кохання в різних його проявах. Після прочитання його віршів у душі залишаються теплі відчуття. У будь-якому випадку вміти писати вірші – це надзвичайно великий талант. Та щоб стати справжнім майстром, як Олександр Високий, треба його розвивати. Його сайт віршів уже має чимало прихильників, та цього для поета недостатньо, він не збирається зупинятися на досягнутому.

Кожне знайомство з поезією – це вже спроба знайти себе у цьому світі. Бо коли людина з буденних клопотів поринає у світ думок і почуттів – це вже спроба перевернути усталений ритм. А коли вдається написати щось своє, то скидаєш з пліч черговий тягар. Адже думка творчої людини – це як настирлива ідея: поки ти їй не даси можливості народитися на папері, вона не покине голови.

Не можна ігнорувати поклик серця

Сайт віршів наповнений унікальними рядками про найвеличніше у нашому житті почуття — любов. Олександр Високий пише про любов, яку сам переживає, про те, яка справляє на нього враження і змушує творити знов і знов. Поет закликає не ігнорувати це почуття, не цуратися його, а приймати, впускати до свого серця. Завжди знайдуться прихильники та читачі, які зуміють гідно оцінити вірш. У Олександра Високого таких безліч. У його творчості кожен знайде щось для себе.

Мистецтво написання віршів – це чи не найчистіша діяльність у світі, бо підкупити почуття, які зринають з рядків – неможливо. Їх треба пережити, перебути, запам’ятати і передати. Можливо, здається, що в чомусь історії багатьох із нас повторюються, але це тільки на перший погляд. У світ не буває двох однакових доль. Кожна по-своєму унікальна і неповторна. А кожен автор по-своєму оригінальний і непередбачуваний.

Захоплюватися чужою творчістю завжди цікаво, а створювати своє – ще приємніше. Якщо серце кличе взятися за перо, не можна ігнорувати цей зов. Хто знає, можливо десь там, у глибині душі живе невизнана геніальна поезія, яку потім будуть вивчати напам’ять…

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Ошибка